جذاب‌ترین مجری جهان در قرنطینه

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، انگلیس یکی از آخرین کشورهایی بود که ویروس کرونا آن را هدف قرار داده و باعث شده که تمام مسابقات این کشور از جمله رقابت‌های لیگ برتر به حالت تعلیق در بیاید. این اتفاق در حالی رخ داد که در ابتدای امر اتحادیه فوتبال انگلیس با این موضوع مخالفت کرده بود اما در نهایت آنها نیز مانند سایر کشورهای اروپایی در برابر این ویروس کشنده تسلیم شدند.
آمار مبتلایان به ویروس کرونا در کشور انگلیس روز به روز در حال افزایش است و بر اساس آخرین داده ها تعداد افرادی که در این کشور تست کرونایشان مثبت شده به عدد ۵۶۸۳ نفر رسیده است. این در حالی است که ۲۸۱ نفر نیز جان خود را به دلیل ابتلا به این ویروس از دست داده اند.
در همین رابطه مجری معروف انگلیسی و ستاره سابق سه شیرها یعنی گری لینه کر امروز در توییتی اعلام که او نیز وارد قرنطینه شده است. دلیل این اتفاق بروز برخی علائم غیر عادی در جورج، پسر لینه کر اعلام شده است؛ علائمی که گفته می شود شباهت زیادی به ویروس کرونا دارد.
لینه کر و پسر ۲۸ ساله اش،جورج رابطه تنگاتنگی با یکدیگر دارند و همین موضوع از دلایلی بوده که باعث شده لینه‌کر وارد قرنطینه شود.
لینکر مسئله ورودش به قرنطینه را در صفحه توییتر خود به این شکل توضیح داد: ” پسرم جورج لینه کر نشانه های ابتلا به ویروس کرونا را بروز داده و به همین دلیل من هم خودم را قرنطینه کرده‌ام. علائم بیماری پسرم شبیه به آنفولانزای معمولی نیست و او حس بویایی و چشایی اش را به طور کامل از دست داده است. این علائم در بیماری های مشابه خیلی اتفاق نمی افتد. یک هفته است که چنین اتفاقی برایش رخ داده و من هم در این مدت با او در تماس بوده ام. با این وجود من هوشیار بودم، دست هایم را شستم و فاصله ام را با او حفظ کردم اما حالا در قرنطینه هستم.”