مشکل پیوستن سردار آزمون به تیم ناپولی از زبان خبرنگار ایتالیایی

به گزارش خبرگزاری دانشجو، در میان لژیونرهای فوتبال ایران این روزها نام سردار آزمون بیش از هر بازیکن دیگری مطرح شده است. آزمون که در تیم زنیت سنت پترزبورگ روسیه عملکرد درخشانی داشته است، در دو، سه سال اخیر به باشگاه های بزرگ دیگر اروپایی نسبت داده می شود؛ از جمله لیورپول انگلیس و لاتزیو ایتالیا.
در هفته های گذشته اما رسانه های ایتالیا بارها از سردار آزمون به عنوان گزینه جدی خرید باشگاه ناپولی نام برده اند. هرچند آزمون از پیشنهاد ناپولی اظهار بی اطلاعی کرده اما حتی مالک باشگاه ناپولی هم مذاکره با این مهاجم ایرانی را تایید کرده است.
این خبر در اکثر رسانه های ایتالیا منتشر شده و حتی کارشناسان و خبرنگاران مختلف در حال ارزیابی گزینه ایرانی باشگاه ناپولی هستند.
«فرانچسکو مُدوگنو» خبرنگار «اسکای اسپورتس» در گفتگویی ضمن ارزیابی شرایط باشگاه ناپولی و اعلام نفرات مدنظر این باشگاه، به سردار آزمون هم اشاره کرده است.

این خبرنگار ایتالیایی گفت:  آزمون تیم ناپولی را دوست دارد اما فقط یک مشکل وجود دارد و آن هم این است که این بازیکن پاسپورت اتحادیه اروپا را ندارد.
اشاره فرانچسکو به سهمیه بازیکنان غیر اروپایی تیم ناپولی است که در حال حاضر پر می باشد و در صورت قطعی شدن جذب سردار آزمون، لیست بازیکنان غیر اروپایی ناپولی هم تغییراتی خواهد داشت.